koláče

Najlepšie koláče sú tie, ktoré nielenže vyzerajú lákavo, ale aj výborne chutia. V rodinnej pekárničke sa zameriavame na klasické dobroty, ktorým všťepujeme modernú chuť a štýl.

Vyšperkované receptúry, domáce suroviny a šikovné ruky pekára vytvárajú lahodné kúsky, ktoré uspokoja chute aj toho najväčšieho koláčového milovníka.

Omámime aj svadobčanov

Najvyššia kvalita a rôznorodá ponuka

Myslíme na všetkých

V prípade, že si u nás zorganizujete svadobnú hostinu, neponúkneme vám len rozprávkovú svadobnú sálu a zmrzlinový catering. Pripravíme pre vás aj koláče, ktoré zaujmú na prvý pohľad, a svadobnú tortu.

Používame kvalitné suroviny. Žiadne stužovače či šľahačky z prášku. Koláčiky obsahujú poctivé maslo, smotanu a kvalitné likéry. Sezónne suroviny nám dodávajú lokálni farmári.

Žiadnemu koláču to len tak ľahko neprejde. Upravujeme receptúry, skúšame a testujeme, kým nezískame sladké pokušenie, ktoré sa priam rozplýva na jazyku.

Ak nás navštívite viackrát, nájdete u nás rôzne koláčiky. Radi vymýšľame nové produkty a obmieňame portfólio.

Keďže chceme ulahodiť všetkým, u nás si môžete pochutnať aj na koláčoch bez lepku či laktózy. Navyše, v ponuke nájdete aj vegánske koláčiky.

Zistite viac o našej domácej zmrzline.

zmrzlina

Z recenzií vyberáme

„Kvalitné zákusky. Lahodná chuť a čerstvosť ovocia v zákuskoch dodávajú tú pravú atmosféru leta. Odporúčam navštíviť túto kaviarničku..“

„Veľmi pekná kaviareň, zákusky su úžasné. Odporúčam!“

„Vynikajúce zákusky a super káva. :) Kardinál rez bol super.“

viac recenzií